sitemap

Vrakoviště

přidej odkaz/www
NISSAN - V naší prodejně naleznete použitou kvalitu za rozumnou cenu. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru Vám můmůžeme nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Vy nám sdělte pouze požadavky podle svých představ, to ostatní nechte na nás.

Ekologická likvidace autovraků,včetně odtahu vašeho vozidla.Působíme v celém Severomoravském kraji.Sídlíme v Ostravě.tel:775050013 AM-CAR.CZ

Zajištění ekologické likvidace autovraků včetně odvozu a potvrzení.

Výkup a prodej automobilů a náhradních dílů. Servis a diagnostika vozů.

Provádění ekologické likvidace autovraků a prodej použitých náhradních dílů z demontovaných vozidel.

Likvidace autovraků včetně potvrzení, prodej použitých i nových autodílů.

Provozování vrakoviště, pneuservisu a odtahové služby.

Autovrakoviště a likvidace vozidel s ekologickým potvrzením.

Nabídka výkupu a prodeje havarovaných vozidel a náhradních dílů, servisní služby. Ekologická likvidace automobilů, včetně vydání potvrzení.

Likvidace autovraků, vysloužilých technologických celků včetně odvozu a vystavení potvrzení o ekologické likvidaci pro odbor dopravy.

Provoz autovrakoviště značek Fiat, Volkswagen a Ford. Prodej použitých i nových náhradních dílů pro osobní a užitkové vozy. Nabídka motorů, převodovek.

Nabídka likvidaci autovraků, prodej nových i použitých autodílů. Provoz autoservisu, pneuservisu, autovrakoviště.

Provoz autovrakoviště.

Provoz autovrakoviště a vrakoviště různých typů vozidel. Zajištění ekologické likvidace všech motorových vozidel s potvrzením pro referát dopravy.

Nabídka ekologické likvidace vozidel.

Provoz autovrakoviště a pneuservisu, prodej a výkup použitých i nových autodílů na osobní i užitkové vozy Renault, Peugeot a Citroen.

Autovrakoviště a autoopravna vozů VW a Seat. Prodej nových a použitých náhradních dílů, výkup vozů v jakémkoli stavu.

Provoz autovrakoviště zahraničních automobilů. Prodej ojetých vozů a použitých originálních náhradních dílů.

Prodej vozidel a starších náhradních dílů na evropská, japonská a americká vozidla.

Provádění ekologické likvidace autovraků.

Ekologická likvidace aut, autovraků.

Firma provádí ekologické likvidace osobních, užitkových, nákladních vozidel a autovraků.

Nabídka ekologické likvidace autovraků. Prodej použitých náhradních dílů.

Vykupujeme havarijní vozidla. Prodáváme originální náhradní díly, poškozené a ojeté vozidla.

Výkup dílů, vozidel a vraků na náhradní díly.

Prodej originálních dílů peugeot a jejich kvalitních náhrad. Nabídka starších použitých náhradních dílů Peugeot. Opravy vozů Peugeot.

Provozujeme autovrakoviště a prodej nových či použitých náhradních dílů pro automobily značky OPEL Astra, Vectra, Corsa, Omega, Zafira a Frontera.

Provozujeme vrakoviště a autoservis Mitsubishi. Výkup a prodej náhradních dílů, originální diagnostika Mitsubishi. Výkup havarovaných vozidel.

Prodáváme použité náhradní díly - vrakoviště Ford a Mercedes. Nabízíme nové náhradní díly, výfuky a pneumatiky na všechny značky vozů. Prodej vozů a jejich dovoz. Nabízíme servis - mechanic. a klempíř. opravy, lakování. Zajišťujeme Emise a STK.

Autovrakoviště vozů Mitsubishi, Mazda, Hundai, Jeep, Chrysler, prodej použitých i nových náhradních dílů. Servis a půjčovna automobilů a vozíků. Zajistíme ekologickou likvidaci vraků.

Autovrakoviště, výkup automobilů všech značek, prodej náhradních dílů a pneumatik na osobní auta a likvidace starých vraků. Vystavujeme potvrzení o ekologické likvidaci. Vykupujeme barevné kovy a železo. Informace o dílech na auta i na telefon.

Ekologická likvidace autovraků, poskytujeme výkup železa a barevných kovů.

Prodej nových i použitých náhradních dílů na osobní automobily, dodávky a jiná užitková vozidla. Nabídka disků na kola a použitých pneumatik.

Prodáváme náhradní díly VW z použitých i nových vozů s doklady i bez.

Nabízíme použité náhradní díly na japonské a korejské vozy Nissan, Mitsubishi, Honda, Mazda, Toyota, Kia, Daewoo, Suzuki, Daihatsu, Hyundai a další. Zasíláme i na dobírku. Vykupujeme osobní a dodávkové vozy i poškozené, provádíme opravy vozidel.

Prodáváme náhradní díly, auta na přestavbu, výkup a prodej havarovaných vozů všech značek. Ekologická likvidace automobilů.

Vrakoviště nabízí prodej náhradních dílů Opel i ostatních značek. Výkup havarovaných i jinak poškozených vozů. Prodáváme autoskla, výfuky. Poskytujeme odtah vozidla a vystavení dokladu o likvidaci dle zákona. Možnost trvalého vyřazení z provozu.

Autovrakovište vozů Mazda, Mitsubishi. Provádíme prodej, výkup nových i starých náhradních dílů, vozů. Ekologická likvidace všech vozidel a automobilů s vystavením dokladu. Servis, odtah vozů, zajištění STK, Emisí.Přeprava az 7 osob po EU.

Zaměření na likvidaci autovraků a výkup akumulátorů.

Provozujeme vrakoviště ŠKODA. Dále nabízíme nové a použité autodíly na vozy ŠKODA. Vykupujeme a prodáváme ojeté a havarované vozy ŠKODA.

Ekologická likvidace vozidel, doklad o likvidaci zdarma. Výkup a prodej vozidel všech značek s doklady i bez. Prodej náhradních dílů na osobní vozy, dodávky a nákladní vozidla. Po dohodě možný odtah k nám.

Autovrakoviště specializované na osobní auta Ford, nakupujeme a prodáváme osobní automobily. Autoservis pro vozy Ford provádí všechny opravy, včetně lakýrnických. Prodáváme také autoskla, pneumatiky a náhradní díly na všechny typy vozidel.

Zajišťujeme ekologickou likvidaci automobilů včetně potvrzení pro registr vozidel. Vrakoviště s prodejem použitých náhradních dílů.

Prodej a nákup použitých i nových náhradních dílů Ford. Nabídka karosářských dílů, nárazníků, světel, chladičů, výfuků, brzd.

Autovrakoviště vozů FIAT a Renault nabízí prodej starších i nových náhradních dílů, nové výfuky a tažné zařízení. Provádíme montáž a demontáž tažných zařízení. Vykupujeme celá auta Renault a Fiat. Nabízíme diagnostiku vozidel a dovoz automobilů.

Prodej a výkup náhradních dílů na vozy Škoda, výkup celých havarovaných i jinak poškozených vozidel. Servis vozů Škoda a pneuservis.

Provozujeme autovrakoviště se značkami: Ford, Volkswagen (VW), Opel. Provoz autoservisu (opravy výfuků, výměna olejů, automechanické práce, zajištění STK i dovoz, ekologická likvidace osobních vozů. Prodej nových autodílů.

Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, autovraků, odvoz vozidla k zvrakování, odhlášení z evidence motorových vozidel a ukončení pojistky povinného ručení. Dále vykupujeme vyřazené akubaterie, autobaterie a katalyzátory. Prodáváme náhradní díly.

Vrakoviště vykupuje a prodává automobily a náhradní díly Audi, Citroën, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, VW, Seat, Ford, Fiat, Lancia, Alfa Romeo. Zajistíme pneumatiky, disky, alu, autoskla, motory, převodovky, světla, nárazníky, dveře, výfuky.

Provozujeme rozsáhlé autovrakoviště specializované převážně na značky Ford a Opel. Nabízíme široký sortiment použitých náhr. dílů, provádíme ekologickou likvidaci autovraku v libovolném stavu a stáří. Dovoz a výkup ojetých a havarovaných vozů.

Prodáváme použité náhradní díly, nové náhradní díly, výkup aut, autovrakoviště. Specializujeme se na autodíly na nové modely - světla, plechy, chladiče, kola, disky, pneu, nárazníky.

Specializace na vozy Fiat, Škoda a Ford. Prodej starších i nových náhradních dílů, disků a pneu. Prodej a dovoz automobilů ze zahraničí.

Prodejce náhradních dílů pro osobní i užitkové vozy zn. Ford. Prodáváme použité díly - specializace na Ford Tranzit. Dále motory, startery, spínače, alternátory, karosářské díly, dveře, blatníky, nápravy, převodovky, pneumatiky, kola. Autovrakoviště.

Vykupujeme veškeré vozidla, včetně havarovaných, poškozených a autovraků. Prodej autodílů z více než 16OO vozidel r. v. 69-2004. Veškeré díly vymontujeme, platba i v SK, EUR. Na vybrané díly poskytujeme záruku. Vystavujeme zdarma doklad o likvidaci.

Rozsáhlé specializované vrakoviště japonských vozů HONDA a MITSUBISHI v ČR. Na ploše 2000m2 nabízíme komplexní spektrum náhradních dílů, nejen použitých, ale i nových nebo repasovaných.

Autovrakoviště a autovraky.

Společnost se specializuje na výkup kovového šrotu a barevných kovů, zpracování a prodej hutního a užitkového materiálu, zpracování nebezpečných odpadů, likvidaci autovraků a nově na vytvoření vzdělávacího programu pro školy v oblasti ekologie.

Prodej nových i použitých náhradních dílů a autodílů pro vozy Opel - Astra, Kadet, Vectra, Omega, Corsa, Tigra, Calibra a Combo. Nové výfuky na veškeré vozy. Výkup a prodej vozů Opel.

Prodáváme použité i nové náhradní díly pro automobily všech značek. Provádíme ekologické likvidace autovraků, včetně potvrzení zdarma.

Prodej nových automobilů, autobazar, autovrakoviště, autoservis a náhradní díly pro automobily Renault.

Provozujeme autovrakoviště se specializací na vozy Mitsubishi. Nabízíme široký výběr náhradních dílů na tyto vozy (části karoserií, zrcátka, alu kola).

Autobazar nákladních vozidel. Vykupujeme nákladní automobily, přívěsy, návěsy. Prodej a servis nákladních vozidel všech značek a typů a prodej náhradních dílů. Provoz autovrakoviště.

Provozujeme autovrakoviště, ekologickou likvidaci autovraků, pneuservis a autoservis. Prodáváme štípané palivové dřevo. Nabízíme autodopravu a odtahovou službu.

Vykupujeme a prodáváme vozy a díly Fiat, Lancia, Alfa. Značky Punto, Marea, Brava, Stilo, Scudo, Ulysse, Tipo, Uno, Lybra, Kappa, Delta, AR 156, 146, 33, 166, 147. Provozujeme vrakoviště i autovrakoviště. Zasíláme i na dobírku.

Autovrakoviště a vrakoviště nabízí veškeré starší originální autodíly na vozy Renault, Peugeot, Škoda, Fiat a Ford. Prodáváme alu kola, plechové disky, starší pneu všech rozměrů a typů. Výkup autovraků, zprostředkování eko-likvidace autovraků.

Autodíly se specializací na značku Renault. Prodej použitých náhradních dílu a výkup dílů či celých vozů Renault. Prodej nových dílů na vozy Renault včetně značkových i neznačkových, autoservis.

Provádíme ekologické likvidace osobních vozidel i nákladních autovraků, traktorů, přívěsů, návěsů, autobusů a cisteren. Provoz autovrakoviště, prodáváme použité náhradní díly na osobní i nákladní vozidla.

Prodej originálních nových i použitých náhradních dílů na vozy Audi, VW a Škoda. Výkup náhradních dílů. Zasílání dílů na dobírku. Rozvoz po celé ČR.

Jsme Nissan vrakoviště - výkup a prodej vozů značky Nissan. Modely - Micra, Sunny, Almera, Primera, Note, QX, X-Trail, Pathfinder, Qashqai, King-Cab, Terrano, Patrol, 350 ZX a další. Po dohodě zasíláme i na dobírku

Provoz autovrakoviště a prodej nových či použitých náhradních dílů pro dodávky Ford Transit, Boxer, Jumper, Ducato, J5. Nabídka služeb autoservisu a odtahové služby pro užitkové automobily. Výkup náhradních dílů, aut, dodávek a užitkových automobilů.

Prodáváme nové a použité náhradní díly Fiat a Alfa Romeo. V našem skladu naleznete široký výběr originálních i neoriginálních dílů na tyto vozy. Vykupujeme nehavarovaná a havarovaná vozidla a autodíly. Veškeré díly posíláme dobírkou.

Prodáváme autodíly použité i nové. Autovrakoviště.

Komletní servis vozů Mazda, nákup a prodej nových a hlavně použitých náhradních dílů. Prodej zánovních vozů Mazda se zárukou 1 rok a výkup. Ekologická likvidace vozů Mazda.

Provozujeme Volkswagen autopůjčovnu a vrakoviště. Prodáváme a vykupujeme použité i nové díly pro osobní a užitkové vozy VW, Seat, Audi. Dovážíme auta ze zahraničí. Provádíme autoklempířské práce, příprava vozů na STK.

Ekologická likvidace autovraků včetně odtahu a odhlášení.

Prodej použitých dílů na os. auta a hliníkových ráfků. Výkup a odtah havarovaných vozů, odvoz a ekologická likvidace aut. Výkup železného šrotu a barevných kovů, likvidace železných konstrukcí. Zemní práce, odvoz zeminy a sutí, dovoz štěrků a drtí.

Vrakoviště AUDI, BMW, VW. Prodej a nákup použitých a nových náhradních dílů. Specializujeme se na autodíly na nové modely. Skladem velký výběr náhradních dílů. Zasílání dílů na dobírku. Dodáme do 24h nové originální náhradní díly se slevou.

Autovrakoviště. Nabízíme autodíly Audi, BMW, Citroen, Daewoo, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Seat, Škoda, Suzuki, Toyota, VW. Vykupujeme autodíly a vozidla na vrakoviště.

Prodej a nákup použitých i nových náhradních dílů Ford. Nabídka karosářských dílů, nárazníků, světel, chladičů, výfuků, brzd.

Nabízíme použité a nové náhradní díly na všechny typy vozidel značky NISSAN. Zasíláme je i na dobírku nebo službou PPL. Vykupujeme a prodáváme havarovaná vozidla s SPZ i bez ní. Prodáváme prověřené ojeté vozy NISSAN a originální autodoplňky.

Provádíme záruční i pozáruční servis Hyundai, Daewoo-Chevrolet, Kia s praxí od roku 1992. Prodej nový vozů Renault, Mitsubishi a Hyundai. Prodej nových i starších ND, odtahová služba, opravy vozidel po havárii, STK+ME, autobazar, výkup i havar. vozů.

Autovrakoviště a vrakoviště nabízí prodej použitých a nových dílů a autodílů na vozy Peugeot, Renault a Škoda. Zboží zašleme po celé ČR i na Slovensko. Zajistíme ekologickou likvidaci vozů všech značek. Výkup vozů s SPZ i bez SPZ, autoservis.

Provádíme nákup a prodej náhradních dílů PEUGEOT, RENAULT, CITROËN; likvidace a prodej vozů. Provozujeme autoservis, pneuservis, prodej pneu a disků. Autodoprava vozidly MAN, DAF, VW Crafter.

Náhradní díly na všechny značky automobilů. Aktuálně 4000 vozidel na rozebrání. Dále nabízíme ekologickou likvidaci autovraků, auto odtah, nebo odvoz Vašeho i nepojízdného vozidla přímo z místa bydliště. Online inzerce zdarma.

Prodej nových a použitých náhradních dílů Renault a Dacia, servis a prodej. Nabízíme motory, převodovky, turba, karosářské díly a další široký sortiment.

Prodej levných použitých náhradních dílů na vozy Ford Focus a Ford Mondeo,Ford Transit, Opel Zafira, Opel Vectra, Opel Astra, Opel Corsa. Možno i na dobírku. Díly jsou demontovány a přehledně uloženy v regálech. Výkup dílů a havarovaných vozů.

Firma provádí výkup a zpracování kovového odpadu, svoz šrotu vlastními auty, likvidaci autovraků vč. potvrzení o ekologické likvidaci a odtahové služby do 50 km zdarma. Prodej použitých náhradních dílů k osobním automobilům. Prodej technických plynů.

Firma provádí autoservis, pneuservis, diagnostiku. Prodej nových dílů na vozy - Fiat, Alfa, Lancia a výkup, prodej těchto vozidel. Dále nabízíme funkční díly z havarovaných vozů stejných značek.

Nabízíme autovrakoviště vozů Peugeot, Citroen, Ford a Opel, prodej náhradních dílů na tyto značky, výkup a prodej havarovaných vozidel, ekologická likvidace autovraků.

Autovrakoviště na osobní i užitkové vozy.

Prodej autodílů, vrakoviště a servis pro vozy Škoda. Provoz odtahové služby, autopůjčovny a pneuservisu.

Výkup, prodej a nákup nových a použitých náhradních dílů značky Alfa Romeo.

Prodej náhradních dílů Toyota na autovrakovišti.

Prodej a nákup nových a použitých náhradních dílů značky Citroen.

Provoz autovrakoviště.

Provoz vrakoviště amerických vozů, autobazaru a opravny, nabídka kompletní renovace vozů, přestavby na plyn, a náhradních dílů.

Prodej náhradních dílů pro vozy Škoda a Ford. Provoz autoservisu, pneuservisu a odtahové služby.

Prodej použitých nárazníků.

Volvo bazar on-line, fotografie prodávaných ojetých vozů, servis, prodej náhradních dílů na vozy Volvo, vrakoviště.

Vykupujeme havarované vozy, bouračky, osobní, dodávky, terénní, lehce a těžce havarované. Provozujeme autobazar, čerpací stanici, autoservis, měření emisí - benzín, diesel, LPG a pobočku registru vozidel Praha západ.

Autovrakoviště nabízí starší i nové autodíly Audi, Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Renault, Seat, Škoda, Suzuki, Toyota, VW. Vykupujeme nové i použité náhradní díly a bouraná auta. Ekologická likvidace autovraků.